947 ₴
Емульсія для укладання волосся на основі колагену. Для отримання ідеально гладкого або текстурованого волосся нанести необхідну кількість емульсії на волосся, розчесати і висушити. Не пересушує волосся, робить його м'яким і еластичним.
СКЛАД: Aqua [Water], Polyacrylamidomethylpropane sulfonic acid, Triethanolamine, Propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil, Carbomer, Imidazolidinyl urea, Parfum [Fragrance], PEG/ диметикон, Лактичний acid, Camellia sinensis листя екстракт, Hydrolyzed collagen, Citric acid, Malic acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: За допомогою гребінця нанести емульсію на вологе волосся, ретельно розчесати пасмо за пасмою і перейти до моделювання бажаної зачіски
| Група товару | Стайлінг |
| Вигляд | Емульсія для волосся |
| Додаткові характеристики | сильна фіксація |
| Категорія | Емульсія для волосся |
| Класифікація | професійна |
| Призначення | стайлінг |
| Обсяг | 250 мл |
| Серія | Work Activity |
| Країна виробництва | Італія |
| Країна ТМ | Італія |
| Тип волосся | ушкоджений |
Shot — це косметика для волосся, яка вдосконалюється вже 30 років. Протягом усього існування бренду його філософія зводилася до піклування про волосся. Це означає, що формули косметики перевірені часом, а якість тисячами покупців.
Серед продуктів варто виділити засоби для догляду, розроблені на основі унікальних формул. Це продукти, які працюють на всіх типах волосся, підходять для фарбованого, нормального і сильно пошкодженого. Ефективність була підтверджена надійною системою контролю якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shot |
| Країна виробник | Італія |
| Об`єм | 250 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Shot |
| Вид | емульсія |